Projekty financované z EU
Menu
Logo Penam
Operační program: Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost
Číslo a název výzvy: 01_15_014 INOVACE-INOVAČNÍ PROJEKT-I. VÝZVA
Název projektu: Inovační linka na výrobu toastového chleba PENAM a.s.
Registrační číslo projektu: CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_014/0000516

Cíl projektu: Cílem projektu je instalovat nejmodernější technologickou linku na výrobu toastového chleba zahrnující několik dílčích inovačních technologických částí, která by umožnila vyrábět nové produkty na základě originálních receptur, jejichž vývoj byl předmětem vlastního vývoje. Dílčím významným cílem je instalace výstupní části technologie s velmi čistým vzduchem (clean-room), která má nejvýznamnější vliv na dobu minimální trvanlivosti zabalených produktů.

Představení projektu:
Projekt řeší zavedení zdravějších produktů na trh, významné prodloužení životnosti výrobků  a rozšíření produktové řady. Projekt řeší rovněž navýšení celkové kapacity produkce toastového chleba v reakci na potřeby zákazníků.
Inovační projekt, spolufinancovaný z prostředků Evropské unie s názvem „Inovační linka na výrobu toastového chleba PENAM a.s.“, je zaměřen na zvýšení technické hodnoty a efektivnosti technologie na výrobu toastového chleba a užitných hodnot nových výrobků. Jde o pořízení linky s výraznými inovačními prvky (skladování a dávkování ingrediencí, vakuové hnětení, clean-room, inovovaný systém řízení výroby) umožňující realizaci nových produktů.
TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKOU UNIÍ Z PROSTŘEDKŮ FONDU PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ V RÁMCI OPERAČNÍHO PROGRAMU PODNIKÁNÍ A INOVACE PRO KONKURENCESCHOPST POD ZÁŠTITOU MINISTERSTVA PRŮMYSLU A OBCHODU.

Projekty financované z EU
Toto jsou internetové stránky společnosti Pekárna Zelená louka, a.s., IČO 41035895, se sídlem na adrese Hlavní 71, 251 01 Herink, zapsané v obchodním rejstříku pod sp. zn. B 15167/MSPH. Společnost Pekárna Zelená louka, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČO 26185610, se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha.
Člen koncernu AGROFERT